• Informace pro media
  • info@watsu-czech.cz

V rámci projektu „Podpora potřebných rodin“ jsme získali finanční dar, díky kterému mohou navštěvovat Watsu  děti  s tělesným nebo mentálním postižením tak, aby to nezatěžovalo rodinný rozpočet. V projektu je myšleno i na jejich rodiče, kteří jsou často opomíjeni  a vzhledem k jejich neustálému vytížení  je potřeba věnovat péči i jim.

Náš velký dík patří paní Ivě Pondělíkové a firmě ČNP Consulting s.r.o., která jako první věnovala do tohoto projektu finanční dar.

Z ohlasů od rodičů:

Milá paní Zdenko,

  absolvovali jsme s naší Bárou společnou terapii Watsu. Dvakrát jsem s ní byla já a jednou můj manžel. Ráda bych Vám poděkovala, že jsme měli příležitost prožít společně s naší dcerou tak skvělý zážitek.  Bára má cca rok odstraněnou tracheostomii. Před jejím zavedením plavala, šnorchlovala a neměla s vodou žádný problém. Letos se velice těšila, že bude zase plavat, ale při vstupu do vody dostávala panický strach. Byli jsme z toho smutní až do chvíle, než absolvovala Watsu, kde jste ji s citlivým a vysoce odborným způsobem vrátili zase jistotu a radost z pohybu ve vodě. Po každém cvičení s Vámi zaznamenáváme u Barči podstatné zlepšení spasmů.

  To, že jsme se mohli Watsu zúčastnit i my, je neskutečná paráda. Každý den s Bárou cvičíme, jíme, čistíme zuby, myjeme vlasy, učíme se, chodíme do školy, na záchod, v létě na kole, v zimě na monoski......Prostě žijeme fyzicky ještě jeden život navíc. Jsme občas velice unaveni a to, že se někdo věnuje chvilku nám je nádherné !

A Watsu byl pro nás neskutečný zážitek.

  Chceme tímto poděkovat Vám, Ditě i Romanovi a samozřejmě za nás prosím poděkujte

tomu, kdo nám svým finančním darem umožnil Watsu absolvovat.

 

Přejeme Vám krásné letní dny

Petr, Milada a Bára Sedláčkovi“

 

Pokud byste se chtěli do podobného projektu zapojit, ať už jako jednotlivec či firma, kontaktujte nás prosím. Budeme tuto myšlenku rádi dále rozvíjet.